• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-486-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نخبه بیرجندی از رموز موفقیت می‌گوید؛

موسسات آموزشی سهمی در موفقیتم نداشتند

رتبه هفتم گروه علوم تجربی کنکور سراسری ۹۷ گفت: از کلاس‌های هیچ موسسه آموزشی استفاده نکرده و موفقیتم را مدیون لطف خداوند و تلاش می‌دانم.

امیرحسین زارع در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: از مقطع راهنمایی در مدرسه استعادادهای درخشان شهرستان بیرجند تحصیل می‌کنم.

وی افزود: از کلاس‌های هیچ موسسه آموزشی استفاده نکرده و تنها برای خودآزمایی در چند آزمون آزمایشی شرکت کردم تا به موفقیت رسیدم.

این نخبه بیرجندی بیان کرد: لطف خداوند، زحمات پدر و مادر و عوامل مدرسه، پیگیری و همراهی معلمان و تلاش خودم از عوامل اصلی موفقیت من بود.

زارع به افراد پشت کنکوری نیز توصیه‌های داشت و ادامه داد: افرادی که به دنبال موفقیت در کنکور هستند باید با برنامه درس بخوانند، وارد حاشیه‌ها نشده و با تمرکز بر روی تلاش خود مطالب را یاد بگیرند.

وی با بیان اینکه حضور در شبکه‌های مجازی برای این افراد در حدی معمول، خوب است، تصریح کرد: افراط در استفاده از فضای مجازی برای افرادی که درس می‌خوانند مضر است.

این نخبه بیرجندی با اشاره به اینکه برای ادامه تحصیل، رشته پزشکی دانشگاه تهران را انتخاب خواهم کرد، یادآور شد: پس از ورود به دانشگاه، در مورد ادامه مسیر و انتخاب تخصص در حیطه پزشکی تصمیم گیری خواهم کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: