• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-12014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اعتماد سازی و تشویق؛ لازمه جذب سرمایه گذار در بیرجند

مدیر حوزه سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری بیرجند گفت: اعتماد سازی و تشویق، لازمه جذب سرمایه گذار در بیرجند است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی شهرداری بیرجند، علوی اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین شاخص‌های مهم در راستای جذب سرمایه‌گذار بحث اعتمادسازی است که باید مدیران در این زمینه وعده‌های خود را در موعد مقرر عملی کنند.

وی افزود: در حوزه سرمایه‌گذاری باید بخش مشارکت‌های مردمی جدی گرفته و از ایده و طرح‌های سرمایه‌گذاری شهروندان به نحوه مطلوب استفاده شود.

مدیر حوزه سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری بیرجند بیان کرد: در این عرصه، اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، تبلیغات و بازاریابی برای فراهم کردن زمینه مشارکت شهروندان و سرمایه گذاران برای جذب سرمایه‌های بخش خصوصی از اهمیت زیادی برخوردار است.

علوی با بیان اینکه با امکان ‌سنجی مناسب، مستندسازی فرآیند و ایجاد مشوق‌‌های واقعی و عملی می‌‌تواند در راستای جذب سرمایه‌ گذار موفق عمل کرد، افزود: تشکیل حوزه سرمایه‌ گذاری و مشارکت مردمی در شهرداری بیرجند اقدامی ارزشمند و سازنده در راستای جذب سرمایه‌گذار است.

وی ادامه داد: حوزه سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری بیرجند از ابتدای سال جاری شروع به کار کرده و همکاری و تعامل سازنده‌ای بین سرمایه گذاران و شهرداری بیرجند صورت پذیرفته و اقداماتی همزمان در راستای فراخوان جذب سرمایه گذار، مذاکره با متقاضیان سرمایه گذاری انجام گرفته است.

مدیر حوزه سرمایه گذاری و مشارکت مردمی شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: احداث باشگاه اسکواش( کورت پدل اسکواش) در زمینی به متراژ 200 مترمربع در جنوب پارک پدران آسمانی با همکاری و مشارکت هیئت اسکواش استان در حال انجام است که امید است بتوان با احداث این فضای ورزشی سهمی در نشاط، تفریح، ورزش و سرگرمی شهروندان داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: