• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-13014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اتمام عملیات تعمیر پل زیرگذر بعثت بیرجند

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند از اتمام عملیات تعمیر پل زیرگذر بعثت خبر داد .

احمد رضایی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: با توجه به قرارگیری پل بعثت در یکی از مهم‌ترین ورودی‌های شهرستان بیرجند و همچنین وجود تردد بالا از زیر پل باعث شده تعدادی از خودروهای عبوری بدون توجه به ارتفاع بار به پل مذکور برخورد کرده و باعث آسیب دیدگی دال این پل شوند .

وی افزود: این اداره با توجه به اهمیت این پل نسبت به احداث راه انحرافی به طول 800 متر به منظور عبور ترافیک عبوری اقدام و پس از مسدود ساختن زیر گذر عملیات تعمیر دال آسیب دیده شروع شد که انجام این تعمیرات در مدت زمان یک ماه و با اعتباری بالغ بریک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال به صورت پیمانی و امانی صورت پذیرفت .

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان بیرجند بیان کرد: پس از اتمام عملیات بازسازی دال آسیب دیده توسط پیمانکاران اداره کل متبوع، ارتقای ایمنی پل با انجام اقدامات ترمیمی و انجام روکش آسفالت به همت و تلاش راهداران این اداره انجام پذیرفت و در آینده‌ای نزدیک خط‌کشی زیر پل نیز انجام خواهد شد .

رضایی بیان کرد: برای بهبود عبور و مرور و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای اقدامات اولیه در خصوص اجرای عملیات روکش آسفالت گرم کمربندی‌های شرقی و غربی نیز در حال انجام است.

وی یادآور شد: این اداره در خصوص آشکارسازی نقاط مستعد حادثه با نصب علائم افقی و عمودی هشدار دهنده اقدام کرده و از تمامی مسافرین تقاضا داریم تا در طول مسافرت بیش از بیش به علائم منصوبه توجه داشته کافی باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: