• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-13314-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:

حضور نوآورانه خبرگزاری ایسنا در صحنه‌های خبری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری ایسنا با تمام فراز و نشیب ها همواره در صحنه بوده و حضور پررنگ و نوآورانه ای در صحنه‌های خبری داشته است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده، امروز(16 مرداد)، در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار، با تبریک سالروز تاسیس جهاددانشگاهی و روز خبرنگار، اظهار کرد: فعالیت‌های جهاددانشگاهی این بوی تازگی، طراوت، نوآوری و فاخری می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بستر اصلی خبرگزاری ایسنا، دانشجویان هستند، افزود: این امر در انعکاس اخبار مرتبط با دانشگاه ها بسیار تاثیرگذار است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: خبرگزاری ایسنا با تمام فراز و نشیب ها همواره در صحنه بوده و حضور پررنگی در صحنه‌های خبری داشته است.

نبی زاده با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا، نگاه نوآورانه، جوان و با طراوتی دارد، تصریح کرد:  خبرگزاری ایسنا تبدیل به مجموعه‌ای حرفه‌ای شده است.

وی ادامه داد: تحلیل‌های خبری و گزارش‌های منتشره خبرگزاری ایسنا به علت داشتن منبع موثق به سرعت در فضاهای مجازی منتشر می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به جایگاه خبرنگار، افزود: خبرنگار فرهیخته ای است که بیش از هر فردی، جامعه و شرایط آن را می‌شناسد و به شکل حرفه‌ای و با ابزار حرفه‌ای این امور را منتقل می‌کند و ابعاد مختلف آن را مورد بررسی قرار می‌دهد.

نبی زاده بیان کرد: تلاش فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایجاد بستر حرفه‌ای برای فعالیت حرفه‌ای خبرنگاران و حمایت در حوزه‌های کاری و شخصی است.

سمانه سالاری، مدیرعامل خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: برنامه ویژه روز خبرنگار 20 مرداد ماه جاری با حضور محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در بیرجند برگزار می‌شود .
وی با بیان اینکه کارگاه آموزشی حقوق رسانه ویژه خبرنگاران برگزار شد، افزود: کارگاه عکاسی ویژه خبرنگاران توسط خانه مطبوعات استان و 22 مرداد نیز جشن خانوادگی خبرنگاران و اهالی رسانه برگزار می‌شود .

حمید مرادی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی نیز در این جلسه گفت: خبرگزاری ایسنای خراسان جنوبی به عنوان یکی از با سابقه‌ترین رسانه دراین استان، با انتشار خبرهای صحیح و به موقع توانسته به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل کند.  

وی با بیان اینکه صداقت، سرعت و دقت همواره مدنظر خبرگزاری ایسنا بوده است، افزود: خبرگزاری ایسنا خبرهای مفید و اثربخش را با رویکرد توسعه کشور انتشار می ‌دهد.

سپیده قلندری اسفدن، سردبیر خبرگزاری ایسنای خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا اهتمام بسیاری بر تبیین دیدگاه های نظام و حفظ حقوق شهروندی دارد.

وی یادآور شد: خبرگزاری ایسنا رسانه ای است که می تواند در معرفی نخبگان فرهنگی و هنری اقدامات ارزنده ای را انجام دهد و در این راستا آمادگی همکاری با فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: