• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-14214-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

فرماندار بیرجند:

ایسنا قابلیت پرورش خبرنگاران خبره را دارد

فرماندار بیرجند با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا قابلیت پرورش خبرنگاران خبره را دارد، گفت: پرورش خبرنگاران تخصصی به فضای خبر بسیار کمک خواهد کرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی ناصری، امروز(17 مرداد)، در بازدید از خبرگزاری ایسنا به مناسبت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا باتوجه به حوزه عملیاتی وسیعی که دنبال می کند، مورد اعتماد و مورد وثوق مردم است.

وی افزود: باتوجه به فعالیت ایسپا در کنار خبرگزاری ایسنا، تمام آمارهایی که در این خبرگزاری منتشر می شود براساس تحقیقات و نظرسنجی های انجام شده در ایسپا بوده و به همین علت مورد وثوق است.

فرماندار بیرجند با اشاره به دور بودن خبرگزاری ایسنا از برداشت های شخصی، بیان کرد: باید فضای تعامل بین ادارات و رسانه ها باز شود.

ناصری ادامه داد: لازم است رسانه ها و مسئولین هر بخش از ادارات تعامل دو سویه ای داشته باشند تا بسیاری از مشکلات حل شود.

وی اظهار کرد: برگزاری نشست های رسانه ای کمک شایانی به حل مشکلات و ایجاد تعامل بیشتر می کند.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه مدیران آمادگی تعامل با رسانه ها را دارند، افزود: ارتباط مدیران با رسانه ها منوط به توسعه روابط عمومی ها است.

ناصری با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا قابلیت پرورش خبرنگاران خبره را دارد، یادآور شد: پرورش خبرنگاران تخصصی به فضای خبر بسیار کمک خواهد کرد.

حمید مرادی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی نیز ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: خبرگزاری ایسنای خراسان جنوبی   به عنوان یکی از با سابقه‌ترین رسانه دراین استان، با انتشار خبرهای صحیح و به موقع توانسته به وظیفه اطلاع رسانی خود عمل کند.

سپیده قلندری اسفدن، سردبیر خبرگزاری ایسنای خراسان جنوبی نیز در این دیدار اظهار کرد: صداقت، سرعت و دقت همواره مدنظر خبرگزاری ایسنا بوده است.

وی یادآور شد:  خبرگزاری ایسنا اهتمام بسیاری بر تبیین دیدگاه ‌  های نظام و حفظ حقوق شهروندی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: