• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-14814-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی:

آسیب‌های اجتماعی محصولی از عملکرد بد اقتصادی و اجتماعی است

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه آسیب اجتماعی محصولی از عملکرد بد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و...است، گفت: تمامی بخش‌های جامعه با آسیب‌های اجتماعی درگیر هستند که همکاری و تعامل دستگاه‌ها را برای پیشگیری از این امر می‌طلبد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، جلال الدین صادقی امروز 20 مرداد جاری در دیدار مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی از خبرگزاری ایسنا و ایکنا، نیز با اشاره به نقش رسانه در محرومیت‌زدایی و فرهنگ‌سازی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد در مسیر تولید و اشتغال، گفت: خبرگزاری ایسنا و ایکنا در فضای فعلی جامعه به تولید اخبار امید بخش و مفید می‌پردازد.

وی با بیان اینکه آسیب اجتماعی محصولی از عملکرد بد اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و...است، گفت: تمامی بخش‌های جامعه با آسیب‌های اجتماعی درگیر هستند که همکاری و تعامل تمامی دستگاه‌ها را برای پیشگیری از این امر می‌طلبد.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی، اظهارکرد: سرمایه انسانی نیازمند توجه ویژه است و باید از طرح و ایده این افراد در جامعه به درستی استفاده شود.

صادقی با بیان اینکه کمیته امداد الگویی برای اشتغال است، گفت: در بحث ایجاد شغل نیاز به تحقیقات میدانی و در مساله اشتغال خانگی نیاز به نگاه نو و ویژه هستیم.

وی با بیان اینکه باید فکرهای خوب را درست اجرا کنیم، یادآورشد: کمیته امداد با حمایتی که از مددجویان  دارد، در اشتغال مولد موثر است.

صادقی با بیان اینکه جهاددانشگاهی و کمیته امداد دو نهاد انقلابی هستند، در موضوعات پژوهشی، تجاری‌سازی، اشتغال، فرهنگی و ... اعلام آمادگی و برنامه‌های مشترک کرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم ارتباط بین جهاددانشگاهی و کمیته امداد در حوزه‌هایی که هردو نهاد توانمند هستند بویژه در حوزه فرهنگی و کارافرینی اقدامات سازنده‌ای صورت گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: