• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-14914-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

مدیر کل کمیته امداد خراسان جنوبی:

خبرگزاری ایسنا صادقانه و پرانرژی اخبار خوب و موثر مخابره می‌کند

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی با بیان اینکه جهاددانشگاهی نهادی است که از دل انقلاب برخاسته است، افزود: خبرگزاری ایسنا و ایکنا با نیروهای جوانان و متعهد که وابستگی ندارند، صادقانه و پرانرژی با حفظ امانتداری اخبار خوب و موثری مخابره می کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، رضا سلم آبادی امروز 20 مرداد جاری ضمن تبریک سالروز تاسیس جهاددانشگاهی و انتصاب مدیر جهاددانشگاهی استان بعنوان جهادگر نمونه و تبریک روز خبرنگار، گفت: نگاه جهاد دانشگاهی درحوزه علمی مشخص است و این نهاد جایگاه ویژه‌ای در حوزه علمی، پژوهشی و فرهنگی دارد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی نهادی است که از دل انقلاب برخاسته است، افزود: خبرگزاری ایسنا و ایکنا با نیروهای جوانان و متعهد که وابستگی ندارند، صادقانه و پرانرژی با حفظ امانتداری اخبار خوب و موثری مخابره می کنند.

سلم آبادی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی لازم است امید و دلبستگی در جامعه ایجاد شود، اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا و ایکنا با نفوذی که در بطن جامعه دارند از جایگاه ویژه‌ای در بین رسانه ها برخوردارند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی یادآورشد: در بحث آسیب اجتماعی نیز پژوهش و مقالات موثری در جهاددانشگاهی استان صورت گرفته که کمیته امداد با توجه به رسالتی که دارد، اعلام آمادگی و کار مشترک با این نهاد دارد.

وی اظهار کرد: خبرگزاری ایسنا و ایکنا همکاری خوبی با کمیته امداد داشته و از زحمات این خبرگزاری در پوشش درست و به موقع اخبار قدردانی می‌کنیم.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: