• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-15014-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:

فعالیت 109 نشریه در خراسان جنوبی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد: در حال حاضر ۱۰۹ نشریه در سطح استان فعال است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ناصر نبی زاده صبح امروز(۲۰مرداد) در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: امیدواریم رسانه ها با تمام مشکلات فضای خوبی برای خدمت رسانی داشته باشند .

وی افزود: بستر اصلی مطبوعات رشد و تعالی جامعه است و امروزه رسانه‌ها جزو زندگی روزمره انسان است و بدون استفاده از رسانه نمی توان زندگی کرد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: انسان با کمک وسایل جمعی مراحل رشد تکامل را طی کند و مطبوعات نقش تعیین کننده‌ای در رشد همه جانبه جامعه دارند .

نبی زاده تصریح کرد: به طور کلی رسالت اصلی رسانه‌ها، دفاع از حقوق ملت و منافع مردم است و امروز مطبوعات در استان مجدانه و نجیبانه در مسیر ارتقاء توسعه استان و بیان کاستی ها گام ها بر می دارد .

وی ادامه داد: در نشستی که طی روزهای اخیر با مدیران رسانه‌های استان انجام شده نشان می‌دهد این مدیران با تمام مشکلات که دارند وظیفه خود را برای انسجام ملی، ایجاد روحیه نشاط و وحدت انجام می‌دهد .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه نشریات استان طی چند سال گذشته در بخشی کمی و کیفی رشد خوبی داشته است، گفت: در حال حاضر ۱۰۹ نشریه در قالب روزنامه‌، فصل نامه، دو هفته نامه، هفته نامه و پایگاه‌های خبری در استان وجود دارد.

نبی زاده از وجود ۴۱ سرپرستی خبرگزاری‌های سراسری و سرپرستی روزنامه در استان خبر داد و اظهار کرد:
در حال حاضر خانه مطبوعات استان ۲۷۰ عضو دارد و رتبه و جایگاه مطبوعات در خراسان جنوبی خوب است.

وی افزود: سابقه تمدنی استان در این بستر به صورت کامل مشاهده می کنیم؛ این نشریات و پایگاه های خبری در استحکام و ارتقای همه جانبه فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی استان با هم مشترک هستند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: