• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

طی هفته دولت؛

132 طرح برق‌رسانی در خراسان جنوبی افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی گفت: همزمان با هفته دولت امسال 132 طرح برق رسانی با 213 میلیارد و 504 میلیون ریال سرمایه گذاری در استان افتتاح می شود .

محمدابراهیم شرکا امروز 5 شهریور در جمع خبرنگاران گفت: این طرح‌ها شامل 61 طرح تامین برق و احداث شبکه، 54 پروژه ترمیم و اصلاح شبکه و 17پروژه روشنایی معابر است .

وی افزود: با بهره‌برداری از این طرح‌ها 9 هزار و 582 نفر از مردم نقاط شهری خراسان جنوبی در 11شهر استان از مزایای آن برخوردار می‌شوند .

شرکا بیان کرد: برای اجرای این طرح ها بیش از 72 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 67.7 کیلومتر شبکه فشار ضعیف اجرا و 107 دستگاه ترانسفورماتور نصب شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی، همچنین از افتتاح 11پروژه برق رسانی به روستاهای استان با سرمایه گذاری 36 میلیارد و 132 میلیون ریال همزمان با هفته دولت خبر داد .

وی گفت: این طرح ها شامل برق رسانی به روستاهای شهنه در شهرستان خوسف، جوزان نوکی در بیرجند، گلاب بالا و پایین و مهلوجان در سربیشه، کلاته میرزا وزلیران در درمیان، بوخاب وتل عارف در نهبندان و چاه شهید دادرس و شهید پارسا در فردوس است .

شرکا ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه ها 108خانوار ساکن در این روستاها از نعمت برق برخوردار شدند .

وی اضافه کرد: برای برق رسانی به روستاهای یاد شده 17.4 کیلومتر شبکه فشار متوسط، 2.8 کیلومتر شبکه فشار ضعیف اجرا و هشت دستگاه ترانسفورماتور نصب شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی یادآورشد: امروز همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با پروژه برق رسانی به روستای کلاته میرزا و زلیران بخش مرکزی شهرستان درمیان با اعتبار 3231 میلیون ریال به بهره‌برداری رسید .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: