• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-288-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

یک مسئول در وزارت ورزش؛

ورزش کارمندی در دستگاه های دولتی مغفول مانده است

معاون مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه باید از یک درصد بودجه که قرار است برای ورزش کارمندان باشد، به درستی استفاده شود، گفت: بیشتر دستگاه‌های دولتی در این حوزه مغفول مانده‌اند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی اکبر سلیمانی امروز 5 شهریور جاری در آیین تجلیل از قهرمانان مرحله کشوری مسابقات کارکنان دولت در بیرجند گفت: امیدواریم به زودی کارمندان ورزشکار، سالم و با نشاط داشته باشیم و برای این منظور همه دستگاه‌ها با هم افزایی و استفاده از ظرفیت یکدیگر زمینه توسعه ورزش کارمندان را فراهم آورند .

وی با اشاره به اینکه باید از یک درصد بودجه که قرار است برای ورزش کارمندان باشد، به درستی استفاده شود، گفت: بیشتر دستگاه‌های دولتی در این حوزه مغفول مانده‌اند.

 معاون مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: مردم ایران مردمی خونگرم هستند و انتظار دارند وقتی وارد اداره‌های دولتی می‌شوند از توانمندی کارمندان که روحیه نشاط و سرزندگی دارند به خوبی استفاده کنند .

سلیمانی تصریح کرد: هشت رشته سال گذشته برای کارمندان دولت در نظر گرفته شد که دستگاه‌های سراسر کشور از این برنامه‌ها حمایت کافی داشته باشند و مدیران به ورزش کارمندان اهمیت دهند.

وی اظهارکرد: ورزش محلات و اصناف هم باید در استان راه اندازی شود و از برنامه‌های آینده وزارت ورزش و جوانان است .

در این آیین از 13 نفر ورزشکار تیم والیبال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند شامل بازیکن، مربی و سرپرست تجلیل شد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: