• سه شنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-185-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران:

تحمل صبورانه مشکلات اقتصادی توسط مردم نشان همراهی آنان با دولتمردان است

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: ۱۱ هزار شهید جامعه اهل سنت که از اقوام مختلف بودند مصداق واقعی وحدت در ایران اسلامی هستند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی اکبرپور جمشیدیان امروز 6 شهریور جاری در اجلاسیه شهدای اهل سنت خراسان جنوبی اظهار کرد: در کشور ایران به برکت انقلاب اسلامی وحدت مذاهب و اقوام عملی شده است .

وی با بیان اینکه ۱۱ هزار شهید جامعه اهل سنت که از اقوام مختلف بودند مصداق واقعی وحدت در ایران اسلامی هستند، افزود: جمع بسیاری از آنان داوطلبانه و در قالب گروه‌های مردمی جان خود را تقدیم انقلاب کردند .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران اظهارکرد: بسیاری از اهل سنت ایران در مقابله با داعش و تکفیری‌ها به شهادت رسیدند، چرا که چهره حقیقی گروه‌های تکفیری را در گام اول علمای اهل سنت با مدد جستن از آیات قرآن بر ملا   کردند .

پورجمشیدیان با اشاره به اینکه جنایات داعش هم شیعه و هم سنی را داغدار کرده است، افزود: از بین بردن وحدت و همبستگی مذاهب و تخریب قبور بزرگان دین از راهبردهای استکبار در ایجاد و تقویب داعش است.

وی ادامه داد: امروزه در ایران اسلامی شیعه و سنی در کنار هم در شرق و غرب کشور از مرزها   دفاع می‌کنند و در این زمینه نیز اهل سنت شهدای بسیاری در مقابله با اشرار و حفظ مرزهای وطن تقدیم کردند .

پورجمشیدیان بیان کرد: در جنگ‌های ۲۰۰ سال اخیر هر بار بخشی از ایران را از دست دادیم اما در سال های دفاع مقدس با مجاهدت‌های جوانان شیعه و سنی این سرزمین، حتی یک وجب از خاک ایران را به دست دشمن ندادیم .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: مدیران جامعه اسلامی بیش از دیگران در قبال امانت شهدا که انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است وظیفه و مسئولیت دارند .

وی با بیان اینکه اگر مردم صبورانه مشکلات اقتصادی را تحمل می‌کنند نشان همراهی آنان با دولتمردان است،  یادآور شد: مسئولان باید با برنامه‌ریزی دقیق و تکیه بر توان داخلی در راستای حل مشکلات اقتصادی تلاش کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: