• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-285-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس مطرح کرد:

لزوم تجدیدنظر رییس جمهور در تیم اقتصادی دولت

نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس گفت: رییس جمهور باید یک تجدیدنظر اساسی در تیم اقتصادی خود داشته باشد.

محمدرضا امیرحسنخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی، با اشاره به جلسه روز گذشته سوال از رییس جمهور، اظهار کرد: نمایندگان مجلس با کارآیی وزرای دولت مشکل دارند.

وی با بیان اینکه برای رای انتخاب به این وزرا، نمایندگان مجلس رای بالایی دادند، افزود: روز گذشته، رییس جمهور به سوالات نمایندگان پاسخ‌های کلی داد و نمایندگان تنها در خصوص سوال مربوط به تحریم‌ها قانع شدند.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه مهم ترین مسئله حال حاضر کشور، مسائل اقتصادی است، تصریح کرد: معضل بیکاری و ساختمان سازی از جمله مشکلات کشور است.

امیرحسنخانی اظهار کرد: مشکلات در تمام دولت‌ها وجود داشته اما یک کار خوب دولت قبل، ایجاد مسکن مهر بود که باید در این دولت نیز ادامه پیدا می‌کرد یا جایگزینی برای آن درنظرگرفته می‌شد.

وی با اشاره به اینکه رییس جمهور باید یک تجدیدنظراساسی در تیم اقتصادی خود داشته باشد، افزود: این دولت در حوزه وزارت خارجه و برجام فعالیت‌های خوبی انجام داده است.

نماینده مردم فردوس، سرایان، بشرویه و طبس در مجلس ادامه داد: مسئله دیگر مسئله تفویض اختیارات به استان‌ها است که استان‌ها هیچ اختیار اجرایی ندارند.

امیرحسنخانی با بیان اینکه در این شرایط و عدم تفویض اختیار، نمی‌توان به گونه‌ای مطلوب کار کرد، یادآور شد: استانداران هیچ اختیاری ندارند و تمام اختیارات در مرکز کشور است که این امر نارضایتی ایجاد می‌کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: