• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-786-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سینما و یادگیری زبان؛ برنامه‌ای خلاقانه برای فراگیران کودک و نوجوان

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی علمی، خلاقانه و متفاوت، برنامه آموزشی "سینما و یادگیری زبان " را ویژه فراگیران گروه کودکان و نوجوانان با نمایش فیلم به زبان انگلیسی ارائه کرد.

نرگس معصومی مفرد در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: آموزش زبان از طریق فیلم یکی از روش‌های موثر و جذاب است که در همین راستا جلسات پخش فیلم در گروه‌های مختلف برای تقویت زبان خارجی فراگیران کالج برنامه ریزی شده است

وی بیان کرد: برای تکمیل این آموزش‌ها، اطلاعاتی در خصوص نحوه درست بهره مندی از تماشای فیلم در یادگیری زبان و آموزش لغات و اصطلاحات جدید فیلم به شرکت کنندگان ارائه شد.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: همچنین مدرسین دوره‌های مکالمه زبان کودکان برای پاسخگویی به سوالات فراگیران در این برنامه با آن‌ها همراهی کردند.

معصومی مفرد بیان کرد: کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی برنامه آموزشی "سینما و یادگیری زبان " را در سینما بهمن برگزار کرد.

وی یادآور شد: فراگیران شرکت کننده در برنامه و خانواد ه‌های آنان از اجرای این برنامه استقبال کردند و این برنامه در گروه‌های سنی دیگر نیز ادامه خواهد یافت.    


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: