• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-986-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور رییس دانشگاه بیرجند منصوب شد

مشاور و دستیار رئیس و مسئول نمایندگی دانشگاه بیرجند در تهران تعیین شد.
به گزادش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه بیرجند، طی ابلاغی از سوی احمد خامسان، رئیس دانشگاه بیرجند، محمدامین ناصح به عنوان مشاور و دستیار رئیس و مسئول دفتر نمایندگی دانشگاه بیرجند منصوب شد.
محمدامین ناصح تحصیلات کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری خود را در دانشگاه علامه طباطبائی تهران در رشته‌های زبان انگلیسی و زبان شناسی گذرانده و اینک استادیار گروه زبان انگلیسی و زبانشناسی دانشگاه بیرجند است.
تألیف و تدوین 12 جلد کتاب در حوزه‌های تخصصی و بیرجندشناسی، چاپ بیش از 30 مقاله در نشریات علمی- پژوهشی و علمی- ترویجی، ارائه 50 مقاله در همایش‌های ملی و بین المللی، راهنمایی و مشاوره 10 پایان نامه کارشناسی ارشد و انجام سه طرح پژوهشیِ درون دانشگاهی و دو طرح پژوهشی برون دانشگاهی از جمله فعالیت‌های علمی و تحقیقاتی ناصح است.
از دیگر توفیقات وی می‌توان به کسب چهار دوره عنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه در سال‌های 1382، 1383، 1387 و 1390، دانشجوی پژوهشگر برگزیده دانشگاه علامه طباطبایی در سال 1386، مؤلف برگزیده دوره‌های پانزدهم و نیز بیست و چهارم جشنواره کتاب سال دانشجویی کشور، مؤلف برگزیده نخستین جشنواره کتاب سال خراسان جنوبی در سال 1396 و دریافت پنج تقدیرنامه از سوی رؤسای وقت دانشگاه بیرجند اشاره کرد.
وی از تابستان 1386 در کنار انجام وظایف آموزشی، مسئولیت دفتر نمایندگی دانشگاه بیرجند را تا کنون بر عهده داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: