• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1086-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

آموزش 5 زبان زنده دنیا در کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی تنها مرکز معتبر استان است که در آن پنج زبان زنده دنیا آموزش داده می ‌شود.

نرگس معصومی مفرد در گفت   وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: در حال حاضر پنج زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی و ترکی در کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی استان آموزش داده می‌شود.

وی ادامه داد: به زودی براساس نیاز استان، زبان چینی به عنوان زبان مورد نیاز قشر خاصی از جمله تجار، فعال خواهد شد.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: هم اکنون کالج زبان در آموزش رده‌های سنی کودکان هفت تا 12 سال و بزرگسالان فعالیت می‌کند.

تلفیق آموزش با خلاقیت

معصومی مفرد با بیان اینکه از مهم‌ترین وجوه تمایز این مجموعه تلفیق آموزش با خلاقیت است، افزود: برنامه‌های آموزشی متفاوت کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی از جمله یادگیری زبان در محیط، در آموزش فراگیران و  رضایت مندی آن‌ها بسیار موثر بوده است.

وی اظهار کرد: همچنین دوره‌های تخصصی آزمون‌های بین المللی مانند آیلتس و آزمون‌های پیشرفته داخلی از جمله EPT از استقبال خوبی برخوردار بوده است که این استقبال حاصل برنامه‌های جامع و علمی است که در کالج دنبال می ‌شود.

مدیر کالج زبان‌های خارجی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نتیجه تمام این برنامه ‌ها جلب اعتماد عمومی است، یادآور شد: در ترم پاییز و همزمان با آغاز سال تحصیلی دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان دانشگاه‌های استان از جمله دوره آمادگی زبان کنکور کارشناسی ارشد و دکتری برگزار خواهد شد که برگزاری برخی دوره‌ها در دانشگاه‌ها پیش بینی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: