• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-7014-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

فردا؛

رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) در خراسان جنوبی آغاز می‌شود

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: رزمایش "سپاهیان محمد رسول الله(ص)" از فردا 14 شهریورماه به مدت سه روز در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی فرخنده، امروز(13 شهریور)، در جلسه برنامه ریزی ستاد هماهنگی و اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: خدمت بی منت و خالصانه بهترین راه مبارزه با آمریکا و ایجاد روحیه نشاط و امید در جامعه است.

وی با بیان شیوه تولید برنامه‌ها و چگونگی اجرای برنامه مهم است، افزود: باید تیم‌های اندیشه ورز را در استان فعال و به روش‌های جدید پیام انقلاب را منتقل کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بیان کرد: لازم است ظرفیت‌های استان معرفی شود و مقایسه مباحث انقلاب از زمان رژیم پهلوی تاکنون، فساد پادشاهان در دوران پهلوی، عدم وجود استقلال و عزت ملی قبل از انقلاب باید برای جوانان تبیین شود.

فرخنده تصریح کرد: باید با کمک ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کارگاهی ویژه نخبگان استان در شهرستان بیرجند با حضور اساتید کشوری برگزار و دستاوردهای نظام در آن مطرح ‌شود.

وی ادامه داد: همچنین باید همایش استانی با حضور پیشکسوتان و پیشگامان انقلاب اسلامی و جوانان که افتخارآفرین انقلاب هستند برگزار شود تا شعار "افتخار به گذشته و امید به آینده" به خوبی محقق شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی در استان، خاطرنشان کرد: این رزمایش در سه مرحله و با شعار "وحدت، ایستادگی و پیشرفت" برگزار می‌شود.

فرخنده با بیان اینکه در مرحله نخست این رزمایش، گروه‌های جهادی به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند، اظهار کرد: اعزام گروه‌های جهادی از هفته گذشته در استان آغاز شده است.

وی افزود: مرحله دوم رزمایش نیز تحت عنوان "سپاهیان محمد رسول الله(ص)" از فردا 14 شهریورماه به مدت سه روز در استان برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی یادآور شد: مرحله سوم رزمایش همزمان با سراسر کشور در هفته دفاع مقدس با حضور 20 هزار نفر از بسیجیان استان در استادیوم آزادی بیرجند با محوریت ایستادگی، وحدت و پیشرفت انجام می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: