• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-7114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

شهردار بیرجند خبر داد:

احداث میدان شهادت و ایثار در بیرجند

شهردار بیرجند گفت: میدان شهادت و ایثار شهر بیرجند به همت شهرداری احداث می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی شهرداری بیرجند، محمد علی جاوید، در بازدید از روند عملیات اجرایی احداث این میدان اظهار کرد: تقاطع خیابان های پاسداران و جماران از جمله تقاطع‌های غیر ایمنی بود که در سنوات گذشته منجر به تصادفات سنگین جرح و مالی تعداد زیادی از شهروندان شده که علی رغم مصوبه شورای ترافیک شهرستان و استان، به دلیل وجود شبکه برق فشار قوی تاکنون شهرداری موفق به اجرای میدان در آن مکان نشده بود.

وی بیان کرد: با توافقی که اخیراً بین شهرداری و شرکت توزیع برق به عمل آمد و پرداخت هزینه جابه جایی این شبکه، شهرداری اقدام به احداث میدانی کرد که هم اکنون عملیات اجرایی آن در حال انجام است.

وی افزود: با توجه به همجواری این میدان با محل برگزاری کنگره سرداران شهید، اسم این میدان به نام شهادت و ایثار پیشنهاد شده که المانی نیز با همین مضمون در این میدان نصب می ‌شود.

شهردار بیرجند هزینه جابه جایی تاسیسات برق فشار قوی و احداث میدان را صرف نظر از هزینه احداث المان، مبلغ 2 میلیارد و 100 میلیون ریال عنوان کرد که تماماً از محل منابع داخلی شهرداری پرداخت می ‌شود.

جاوید ابراز امیدواری کرد: با نظارت دقیق بر این طرح و اجرای صحیح آن، رضایت شهروندان جلب  شود.

وی خاطر نشان کرد: شهرداری بیرجند با تعامل و همراهی شورای اسلامی شهر و با استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های موجود برای توسعه و پیشرفت، ارائه خدمات و ایجاد رفاه شهروندان تلاش می ‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: