• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-488-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

قهرمانی تیم بیرجند در رقابت‌های ورزشی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی

رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی گفت: تیم شهرستان بیرجند قهرمان رقابت‌های فرهنگی_ ورزشی جانبازان و معلولان خراسان جنوبی شد.

مهدی شریعتی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: جشنواره فرهنگی_ورزشی جانبازان و معلولان استان گرامیداشت یاد دو هزار شهید استان با حضور۶۰ ورزشکار آقا و ۲۵ورزشکار خانم از شهرستان‌های بیرجند، درمیان، سرایان، بشرویه، قاین و سربیشه برگزار شد.

وی با بیان اینکه این مسابقات در سالن ۲۲ بهمن و استادیوم غدیر شهرستان بیرجند برگزار شد، افزود: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های شهرستان بیرجند، درمیان و قاین به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی با بیان اینکه تیم قاین نیز کاپ اخلاق این رقابت‌ها را از آن خود کرد، تصریح کرد: در این رقابت‌ها مسابقات والیبال نشسته نیز برگزار شد که در پایان تیم‌های منتخب خراسان جنوبی، بیرجند و درمیان مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

شریعتی‌فر ادامه داد: در حاشیه این رقابت‌ها یک دوره کارگاه دانش افزایی ویژه ورزشکاران و مربیان و آموزش رشته بوچیا در بخش بانوان نیز برگزار شد.

وی افزود: دراین رقابت‌ها در بخش بانوان، چهکندی داور مسابقات تنیس روی میز و زحمتکش داور رقابت‌های دو و میدانی و دارت و همچنین دربخش آقایان، بذری و علائیان در رشته والیبال نشسته، یخچالی، رضایی و بابائیان در رشته دو و میدانی و لاجوردی و سنبلی داوری رشته تنیس روی میز و دارت را برعهده داشتند.

رئیس هیات جانبازان و معلولان خراسان جنوبی با بیان اینکه نفرات برتر و منتخب این رقابت‌ها برای مسابقات کشوری اعزام می‌شوند، خاطرنشان کرد: جشنواره فرهنگی_ ورزشی یادواره دو هزار شهید استان به همت هیات ورزش جانبازان و معلولان خراسان جنوبی در رشته‌های تنیس روی میز، دارت، دو و میدانی و والیبال نشسته در روزهای ۱۵و۱۶شهریورماه برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: