• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-1187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

به مناسبت روز ملی سینما صورت می گیرد؛

نیمه بها شدن بلیط سینما در خراسان جنوبی

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ٢١ شهریورماه امسال، همزمان با روز ملی سینما، تمامی سینماهای استان میزبان مخاطبان به صورت بلیت نیمه بها خواهند بود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، سید علی زمزم اظهار کرد: با تصویب خانه سینما، انجمن سینماداران و شورای صنفی نمایش، اکران فیلم‌های سینمایی با بلیت نیمه بها در روز جهارشنبه ٢١ شهریورماه سال جاری همزمان با روز ملی سینما انجام می‌شود.

وی با اشاره به اجرای این طرح در سنوات گذشته افزود: این طرح فرهنگی، طرح بسیار مناسب و ارزشمندی است که بر اساس گزارش‌های رسیده در سنوات قبل با استقبال کم نظیرمردم و جوانان استان روبرو شده است.

وی تصریح کرد: براساس نظر بسیاری از کارشناسان و مخاطبان سینما، امیدواریم این طرح که با هدف آشنایی و بهره برداری مردم با سینما برگزار شده بتواند رسالت خود را محقق کند.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: در حال حاضر فیلم‌های تنگه ابوقریب، شعله ور، کاتیوشا و هزارپا در سطح استان در حال اکران است.

زمزم یادآور شد: از سال ١٣٧٩،    همزمان با بزرگداشت صدمین سال ورود سینما به ایران ٢١ شهریورماه روز ملی سینما شناخته و به عنوان روزی نمادین وارد تقویم کشور شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: