• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1786-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی خبر داد:

پذیرش ۵۰۸ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی از پذیرش ۵۰۸ دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی خبر داد.  

ایرج مهدی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: مراکز تربیت معلم قدمتی بیش از 30 سال در استان دارند و از سال 91 تحت عنوان دانشگاه فرهنگیان فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

وی افزود: دانشگاه فرهنگیان در استان در دو پردیس امام سجاد(ع) و شهید باهنر و واحد آموزشی بنت‌الهدی صدر در شهرستان فردوس فعالیت می‌کند.

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی ادامه داد: امسال، 508 دانشجو در دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی پذیرش می‌شوند که از این تعداد 300 نفر پسر و 208 نفر دختر هستند.

مهدی‌زاده بیان کرد: این دانشجویان در رشته‌های آموزش ابتدایی، آموزش جغرافیا، آموزش تاریخ و آموزش علوم اجتماعی پذیرش شده‌اند.

وی اظهار کرد: همچنین از سنوات گذشته، دانشجویان در رشته‌های آموزش راهنمایی و مشاوره و الهیات نیز در دانشگاه فرهنگیان استان مشغول تحصیل هستند.

رییس دانشگاه فرهنگیان خراسان‌ جنوبی با تبریک به دانشجویان جدیدالورود، افزود: معلم، نقشی مهم و اساسی در تعلیم و تربیت و اعتلای تربیت جامعه دارد.

مهدی‌زاده با اشاره به اینکه از دانشجویان جدیدالورود می‌خواهیم به موقع برای ثبت نام به مراکز دانشگاه فرهنگیان مراجعه کنند، یادآور شد: ثبت نام غیر حضوری این دانشجویان طی روزهای 24 و 25 شهریورماه جاری و ثبت نام حضوری نیز از 31 شهریورماه تا دوم مهرماه جاری صورت خواهد پذیرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: