• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-14914-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

نگرانی در خصوص اقدامات تروریستی در خراسان جنوبی وجود ندارد

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: هیچ گونه نگرانی در خصوص اقدامات تروریستی در استان وجود ندارد و مراسمات در امنیت برگزار خواهد شد اما اگر هم استانی‌ها مورد مشکوکی در هیئات مشاهده کردند می‌توانند به عوامل نیروی انتظامی اطلاع دهند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سردار مجید شجاع، امروز(۲۲ شهریور)، در همایش بزرگ پیام آوران عاشورایی اظهار کرد: نیروهای مسلح بحث تامین امنیت عمومی و آسایش عمومی در سطح جامعه را بر عهده دارند.

وی گفت: امنیت قابل قبولی در استان وجود دارد و امسال نیز تدابیر امنیتی برای مراسمات ایام محرم پیش بینی شده و این مراسمات با امنیت برگزار می شود.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی افزود: خرافه‌هایی در ایام محرم وجود دارد که این خرافات در شان دستگاه امام حسین(ع) نیست.

شجاع تصریح کرد: فعالیت کانال‌های غیراخلاقی و شبکه‌های معاند و فضای مجازی با فرارسیدن ایام عزاداری افزایش پیدا می‌کند و دشمن به دنبال این است که جوانان حضور کمرنگی در مراسمات عزاداری داشته باشند.

وی با بیان اینکه دشمنان با تمام تلاش‌هایی که کردند در تمام حوزه‌های مختلف شکست خورده است، ادامه داد: مراسمات و نوع برگزاری آن به گونه‌ای نباشد که به سایر مذاهب اسلامی توهین شود و به اختلافات قومی دامن بزند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: حقوق سایر شهروندان در هیئات مذهبی رعایت شود و هیئات مذهبی در روز عاشورا برای ورود به قتلگاه از رقابت خودداری کنند چرا که این رقابت‌ها غیر قابل قبول است.

شجاع اظهار کرد: به برپایی ایستگاه‌های صلواتی نظارت بیشتری شود تا شاهد مسمومیت‌هایی در سطح شهر نباشیم.

وی افزود: هیچ گونه نگرانی در خصوص اقدامات تروریستی در استان نیست و مراسمات در امنیت برگزار خواهد شد اما اگر هم استانی‌ها مورد مشکوکی در هیئات مشاهده کردند می‌توانند به عوامل نیروی انتظامی اطلاع دهند.

فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی یادآور شد: همیاران محرم برای هیئات مذهبی پیش بینی شده تا در کنار بسیجیان همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: