• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2614-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

امنیت پایدار از مسیر محرومیت زدایی می‌گذرد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امنیت پایدار در مسیر محرومیت زدایی است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، امروز(۴ مهر)، در دیدار بافرمانده قرارگاه قرب کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در طول تاریخ به جز مواردی استثنایی شیعه در انزوا بوده و تجربه حکومتی نداشته است.

وی افزود:‌ اگر محرومیت در کشور برداشته شود به خودی خود مردم امنیت را برقرار می‌کنند بنابراین باید در نظر داشته باشیم که از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله نگیریم.

وی با اشاره به اینکه سازمان‌های خدمت رسان باید به صورت مشترک به امور محرومیت زدایی بپردازند، تصریح کرد: با تجمیع اقدامات خدمت رسانی هم تعداد مراجعه نیازمندان به دستگاه‌های مختلف کم خواهد شد و هم جلوی افرادی که در مسیری می‌تازند گرفته می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اطلاع رسانی صحیح و به موقع در موضوعات مختلف محرومیت زدایی از مهم‌ترین اقدامات پیش روی سپاه پاسداران است.

عبادی ادامه داد: در کشوری زندگی می‌کنیم که سراسر امید است، ممکن است دشمن دست اندازی کند اما چون در آزمون و خطا هستیم قابل پیش بینی است و به سوی هدف اصلی لحظه‌ای متوقف نخواهیم شد.

وی با اشاره به اینکه امنیت پایدار در مسیر محرومیت زدایی است، یادآور شد: بر اساس آرمان‌های دین و انقلاب امکانات در نظام اسلامی باید بر پایه عدالت در جامعه تقسیم شود. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: