• یکشنبه ۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 977-188-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

رنج ورزشکاران خوسفی از نبود امکانات

فرماندار شهرستان خوسف گفت: شهرستان خوسف از نظر زیرساخت‌های ورزشی مشکلات فراوانی دارد که باید مرتفع شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد شفیعی، امروز(۸ مهر)، در جلسه شورای ورزش شهرستان خوسف، اظهار کرد: این شهرستان در بحث زیرساخت‌های ورزشی مشکلات فراوانی دارد به طوری که حتی زمین‌های چمن مصنوعی نیز ندارد.

وی با بیان اینکه شهرستان خوسف با داشتن بیش ۱۹۰ روستا و آبادی در بحث زیرساخت‌ها مشکلات زیادی دارد، افزود: سال گذشته ۹ خانه ورزش توسط هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی استان و پنج خانه ورزش توسط اداره ورزش و دهیاری‌ها تجهیز شده است.

فرماندار شهرستان خوسف گفت: با استفاده از امکانات دهیاری‌ها تا پایان سال، ۳۰ زمین ورزشی ساحلی شامل؛ فوتبال ساحلی و والیبال ساحلی به بهره برداری خواهد رسید.

شفیعی بیان کرد: با هماهنگی نهادهای حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی بسته‌های ورزشی نیز در نظر گرفته شده است.

وی با انتقاد از اینکه هیات‌های شهرستان خوسف فاقد مکانی برای انجام کارهای اداری هستند، خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان این مشکل با اجاره مکانی مناسب مرتفع شود.

مهران سرپرست، مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی نیز در این جلسه با انتقاد از دستورالعمل‌ها و آیین نامه‌هایی که در پایتخت کشور بدون در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و جغرافیایی و سیاسی هر منطقه ابلاغ می‌شود، اظهار کرد: باید سرمایه گذاری ویژه‌ای در بحث ورزش شود.

وی یادآور شد: خراسان جنوبی دارای ویژگی‌های منحصر به فردی است که متاسفانه طی سال‌های گذشته آنچنان که شایسته آن است اقدامات خوبی در این حوزه انجام نشده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: