• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-1586-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

معاون استانداری خراسان جنوبی:

خراسان جنوبی با کمبود فضای آموزشی مواجه است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کمبود فضای آموزشی در سطح استان مشهود است، گفت: در حال حاضر استان با کمبود 350 کلاس درس مواجه است که امیدواریم با کمک دولت و خیران مدرسه‌ساز این مشکل برطرف شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مشیرالحق عابدی، امروز(11 مهر)، در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، اظهار کرد: سومین مدرسه علوم کشور در بیرجند فعالیت دارد و این نشان از قدمت فرهنگی این استان است.

وی تصریح کرد: خراسان جنوبی در مجموعه آموزش و پرورش با کمبود نیروی انسانی مواجه است اما علی‌رغم این کمبود نیروی انسانی هیچ گونه مشکلی در ابتدای مهرماه امسال نداشتیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی افزود: مدیریت ناصحیح، انجام بازنشستگی‌ها و عدم تعادل در میان خروجی و ورودی سبب شده با کمبود نیروی انسانی مواجه باشیم.

عابدی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش باید ردیف استخدامی را به خراسان جنوبی تخصیص دهد و در این خصوص نگاه‌ ویژه‌ای به استان داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمبود فضای آموزشی در سطح استان مشهود است، افزود: در حال حاضر استان با کمبود 350 کلاس درس مواجه است که امیدواریم با کمک دولت و خیران مدرسه‌ساز این مشکل برطرف شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ارزش انسان به علم و معرفت است، یادآور شد: اقدام در خصوص برطرف شدن کمبود فضای آموزشی یکی از انتظارات اولیاء و مربیان است و امیدواریم در آینده نه چندان دور کمبود نیروی انسانی و آموزشی را جبران و برطرف کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: