• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2086-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند:

راه اندازی دفتر خبرگزاری ایسنا در دانشگاه‌، تحولات مثبت را در پی دارد

سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند گفت: دانشگاه صنعتی بیرجند اولویت اصلی خود را در توجه به دانشجویان قرار داده است که نقش خبرگزاری ایسنا  در انعکاس اخبار خوب و مفید بسیار اثرگذار است و این خبرگزاری می تواند تحولات مثبتی در عرصه اطلاع رسانی در جو دانشگاهی ایجاد کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید حجت هاشمی، امروز(12 مهر)، در دیدار با رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی اظهار کرد: دانشگاه صنعتی بیرجند یکی از خبرسازترین دانشگاه‌ها است که در زمینه‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و سیاسی فعالیت‌های تاثیرگذاری دارد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به رفاه دانشجویان، افزود: دانشگاه صنعتی بیرجند اولویت اصلی خود را در توجه به دانشجویان قرار داده است.

سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند با اشاره به جایگاه خبر و خبررسانی، تصریح کرد: حضور دفتر خبرگزاری ایسنا در دانشگاه، نقطه عطفی در انتشار اخبار علمی دانشجویی مفید و امیدبخش است.

هاشمی بیان کرد: مجموعه دانشگاه صنعتی بیرجند مساعدت‌های لازم را با دفتر خبری ایسنا خواهد داشت تا بتوان اخبار مفید و جامعی از مجموعه دانشگاه تهیه و منتشر کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه صنعتی آماده همکاری با جهاددانشگاهی است، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی بیرجند آن طور که باید شناخته شده نیست و فعالیت ‌های این دانشگاه باید از طریق خبر معرفی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: