• پنجشنبه ۱۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2286-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی:

ایسنا، به دور از سیاست زدگی و منفعت طلبی به اخبار دانشگاهی می‌پردازد

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با بیان اینکه خبرگزاری ایسنا می ‌تواند پل ارتباطی بین دانشجویان و مسئولین دانشگاه باشد، گفت: خبرگزاری ایسنا، به دور از سیاست زدگی و منفعت طلبی به اخبار دانشگاهی می‌پردازد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، جلال الدین صادقی، امروز 12 مهر، در دیدار با سرپرست دانشگاه صنعتي بيرجند، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی یکی از دانشگاه‌های خوب و توانمند در استان است که می ‌تواند در حوزه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی با جهاددانشگاهی همکاری کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه یکی از مکان ‌هایی است که می‌توان در آن ارتباط تنگاتنگی با اعضای هیئت علمی برقرار کرد، افزود: لازم است ارتباط بین اساتید، دانشجویان و مدیران بیش از پیش گسترش یابد که سرپرست دانشگاه صنعتی بیرجند این روحیه و توان را دارند.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: دانشگاه صنعتی می ‌تواند در ایجاد ارتباط بین دانشجو و صنعت نیز اثرگذار باشد.

صادقی با اشاره به اینکه دانشگاه صنعتی، آینده بهتری نسبت به دانشگاه‌های دیگر خواهد داشت، تصریح کرد: جهاددانشگاهی در حوزه ‌های مختلف پزشکی، فنی مهندسی، علوم انسانی،کشاورزی، فرهنگ و هنر به صورت تخصصی فعالیت می­کند و به صورت ویژه و در قالب مراکزی چون سازمان دانشجویان، خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مرکز گردشگری دانشجویان، مرکز امام و انقلاب، مرکز افکارسنجی دانشجویان بر بکارگیری و توانمندسازی دانشجویان در حوزه‌های مربوطه در دوره دانشجویی تمرکز دارد.

وی با اشاره به اینکه ویژگی شاخص جهاددانشگاهی این است که این فعالیت‌ها را در قالب دانشجویان رقم زده است، افزود: خبرگزاری ایسنا براساس فرمایش مقام معظم رهبری سعی کرده است همواره اخبار خوب، مفید و امیدبخش مخابره کند.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه جامعه به خبرهای امیدبخش نیاز دارد، اظهار کرد: با افتتاح دفاتر خبرگزاری ایسنا در دانشگاه ‌ها می‌توان با بدنه دانشجویی ارتباط بیشتر برقرار و نقشی کلیدی در اطلاع رسانی و تقویت پیوند دانشگاه ها با بخش های صنعت و خدمات ایفا نمود.

وی یادآور شد: انتظار داریم روسای دانشگاه‌ها همکاری متقابل با جهاددانشگاهی داشته باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: