• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-8714-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

جشنی به نام کودک در دبستان پسرانه علامه حلی بیرجند

معاون آموزشی دبستان پسرانه علامه حلی بیرجند از برگزاری جشن روز کودک در این دبستان خبر داد.

رضا کاظمی، در حاشیه جشن روز کودک در دبستان پسرانه علامه حلی بیرجند در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: جشن روز کودک جزء برنامه‌های اصلی و هرساله در این دبستان است.

وی با تاکید بر حفظ شادی و نشاط در زندگی کودکان، افزود: کودکان، به خصوص در دوره ابتدایی نیازمند شادی هستند.

معاون آموزشی دبستان پسرانه علامه حلی بیرجند با بیان اینکه شادی حق کودکان است ، تصریح کرد: بازی و شادی خاص دوران کودکی است و رشد و بالندگی کودکان در همین امور نهفته است.

کاظمی با اشاره به اینکه باید همراه با شادی و بازی، مطالب مهم را به کودکان آموزش دهیم، اظهار کرد: مدرسه، خانه دوم دانش آموزان است و باید مدرسه، محیطی برای آموزش و فراهم کردن زندگی بهتری برای آنان باشد.

وی بیان کرد: خانواده و مدرسه می ‌تواند محیطی را فراهم کند تا کودکان از فضای مجازی فاصله بگیرند و بیشتر وقت خود را همراه خانواده و اولیای مدرسه با آرامش و شادی بگذرانند.

معاون آموزشی دبستان پسرانه علامه حلی بیرجند اظهار کرد: امروز روز جهانی تخم مرغ نیز بود و به همین دلیل از خانواده ‌ها خواستیم تا برای صبحانه فرزند خود، غذاهایی با تخم مرغ تهیه کنند.

کاظمی یادآور شد: به مناسبت این روز نیز کارشناسانی از اداره کل دامپزشکی در این جشن حضور داشته و فواید تخم مرغ را برای دانش آموزان و اولیای آنان، بیان کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: