• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-3086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مشاور جوان رئیس دانشگاه بیرجند:

کاستی‌ها در برابر انتظارات جوانان زیاد است/ امید به آینده را از یاد نبریم

مشاور جوان رئیس دانشگاه بیرجندگفت:  کاستی‌ها در برابر انتظارات جوانان بسیار زیاد است اما با این حال نباید امید به آینده را به عنوان یک مسئولیت اخلاقی از یاد برد.

علی فؤادالدینی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: بستر سازی برای ارتباط و گفت وگوی موثر میان مدیران دانشگاه و دانشجویان برای انتقال دیدگاه ها و کمک به تفاهم و درک مشترک از مسائل و تشکیل اتاق‌های فکر دانشجویی برای اصلاح سازوکارها در بخش فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با تاکید بر استفاده از طرح‌های ارائه شده از سوی دانشجویان، از برنامه های آینده است.

وی ادامه داد: آشنا کردن دانشجویان با حقوق دانشجویی و همچنین قوانین و روندهای اداری دانشگاه، تقویت رسانه‌های دانشجویی برای افزایش آگاهی و حضور هر چه بیشتر نظارت جوانان در امر مدیریت دانشگاه از محورها و اولویت‌های برنامه‌ای است.

مشاور جوان رئیس دانشگاه بیرجند اظهار کرد: کاستی‌ها در برابر انتظارات جوانان بسیار زیاد است اما با این حال نباید امید به آینده را به عنوان یک مسئولیت اخلاقی از یاد برد.

فؤادالدینی با بیان اینکه هر روز فرصتی برای اندکی پیشرفت است و هیچ پیشرفتی پایان راه نیست، تصریح کرد: اگرچه با توجه به اولین حضور یک مشاور جوان در دانشگاه، در روزهای ابتدایی درگیر یک روند آزمون و خطا خواهیم بود، با این حال بسیار امیدواریم که این سمت به سرعت جایگاه خود را در دانشگاه یافته و با همکاری همه دانشجویان نقش موثری در بهبود اوضاع خواهد داشت .

وی یادآور شد: توجه به جایگاه جوان و توجه و اهتمام بیشتر به امور جوانان در طرح ‌های دانشگاهی از اهمیت بسیاری برخوردار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: