• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-10614-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بیرجند:

تصویب CFT پایان بهانه جویی‌های آمریکا نیست

امام جمعه موقت بیرجند گفت: برخی از موافقان لایحه CFT معتقد هستند که با این لایحه بهانه‌ جویی‌ های آمریکا و استکبار جهانی برطرف می‌شود اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که بهانه گیری‌های آمریکا با این امور برطرف نمی‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی، امروز(۲۰ مهر)، در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: برای انقلاب اسلامی و ملت ایران بن بستی وجود ندارد و در هیچ زمانی چون امروزه آمریکا در سطح جهان گرفتار افول اقتصادی نبود است.

وی افزود: قرآن به صورت مکرر بحث معاد را مطرح می‌کند و علت این امر آن است که باور به جهان پس از مرگ نقش مهم تربیتی داشته و بر روح و روان انسان اثرات معنوی عمیق می‌گذارد.


امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: افرادی که در مجلس شورای اسلامی موافق لایحه کنوانسیون تأمین مالی تروریست‌ها (CFT) بودند استدلال‌هایی داشته و از این حیث نباید متهم به خیانت شوند چرا که در این صورت اصل مجلس آسیب می‌بیند.

عبادی اظهار کرد: برخی از موافقان معتقد هستند که با این لایحه بهانه‌های آمریکا و استکبار جهانی برطرف می‌شود اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که بهانه گیری‌های آمریکا با این امور برطرف نمی‌شود.

عبادی با بیان اینکه آمریکا با اصل استقلال و قدرت جمهوری اسلامی مخالف است، یادآور شد:  آمریکا و کشورهای مستکبر نگران پیشرفت ملت ایران و موشک‌هایی هستند که زمینه اقتدار ما را فراهم کرده است و با تکیه به توان داخلی، ملت ایران هیچگاه به عقب برنمی‌گردد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: