• پنجشنبه ۱۰ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-1086-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

اهدای 1500 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی سرایان

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان گفت: 1500 نسخه کتاب به ارزش 270 میلیون ریال به کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان اهدا شد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان جنوبی، محمد فولادی اظهار کرد: با پیگیری و مکاتبات فرماندار شهرستان سرایان با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبلغ 200 میلیون ریال سهمیه برای اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برای انتخاب کتاب از انبار موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اختصاص یافت.

وی افزود: همچنین با حضور بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر آیسک در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجام مکاتبات بعدی در خصوص اهدای کتاب به کتابخانه شهید علی انصاری آیسک، مبلغ 70 میلیون ریال سهمیه نیز به این کتابخانه تعلق گرفت.

رییس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان بیان کرد: نماینده اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان سرایان با حضور در انبار موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران در مهر ماه امسال به انتخاب کتاب پرداخت و در مجموع 1500 نسخه کتاب انتخاب شد.

فولادی یادآور شد: اکنون کتاب‌های انتخابی به تعداد 1120 نسخه، تحویل مرکز مبادله شهرستان سرایان شده و به زودی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان برای انتخاب کتب مورد نیازشان دعوت می‌شوند و کتب انتخابی کتابخانه شهید علی انصاری نیز به تعداد 380 نسخه به این کتابخانه تحویل داده شده که در مرحله استعلام و کسب مجوز ثبت است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: