• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-485-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بیدارباش ملت ایران به دشمنان در 13 آبان

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در روز 13 آبان، فریاد می‌زنیم و به همه کشورها بیدار باش می‌دهیم تا نسبت به توطئه‌های دشمنان به خصوص شیطان بزرگ آگاه باشند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی، امروز 12 آبان، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: آزادی و عزت کنونی کشور نتیجه تلاش‌های بی شائبه مردم و دولت طی ۴۰ سال گذشته است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا همواره در صدد آسیب رساندن به استقلال، آزادی و جمهوریت ایران اسلامی است، تصریح کرد: استقلال امروز کشور حاصل خون شهدا و تلاش سخت کوشانه مردم طی 40 سال گذشته است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۱۳ آبان را روز مبارزه با استکبار جهانی است، افزود: در این روز فریاد می‌زنیم و به همه کشورها بیدار باش می‌دهیم تا نسبت به توطئه‌های دشمنان به خصوص شیطان بزرگ آگاه باشند.

عبادی ادامه داد: نگرانی آمریکا به این دلیل است که ایران می‌تواند مستقل باشد و بدون آن‌ها بر روی پای خود بایستد.

وی اظهار کرد: دشمنی‌های استکبار جهانی با ملت ایران به جرم استقلال تمامی ندارد و این خوی استکباری اصلاح نمی‌شود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مستکبرین هیچ علاقه‌ای به نظام‌هایی که برخواسته از مردم است، ندارند چرا که کشورهایی که برخواسته از مردم است هیچگاه به آمریکا تکیه نخواهد کرد.

عبادی تصریح کرد: آمریکایی‌ها اعلام کردند ۱۳ آبان اعلام رسمی تحریم‌های آمریکا خواهد بود، اما برای اینکه مشتی دیگر بر دهان آن‌ها بزنیم حضور گسترده‌ای خواهیم داشت.

وی بیان کرد: تحریم‌های آمریکا زندگی مردم را نشانه رفته بنابراین دلسوزی های آمریکا برای ملت ایران نشان از توطئه‌ها و فتنه‌های آن‌ها است.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هدف آمریکا از این تحریم‌های جدید این است که نتوانیم به مسائل داخلی خود بپردازیم.

عبادی تصریح کرد: جنگ هشت ساله، بحران‌های داخلی و تحریم‌ها نمونه‌ای از توطئه‌های دشمن برای مشغول کردن ملت ایران است اما این ملت با سربلندی از این جنگ روانی و تحریم‌های اقتصادی بیرون خواهد آمد.

وی با بیان اینکه قطعا حضور حماسی مردم در ۱۳ آبان امسال سبب یاس و ناامیدی دشمن می‌شود، خاطرنشان کرد: دشمن بداند پیروزی از آن ملت ایران خواهد بود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قطعا مردم با حضور حماسی خود در راهپیمایی ۱۳ آبان مشت محکمی در دهان دشمن خواهند زد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: