• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-10114-5
  • خبرنگار : 207
  • منبع خبر : ----

وزیر جهاد کشاورزی:

خراسان جنوبی توجه جدی به صنعت داروسازی زعفران داشته باشد

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به تجهیزاتی که در خراسان جنوبی برای بسته بندی و برندسازی زعفران وجود دارد، امید است این استان در راستای گسترش صنعت داروسازی زعفران نیز قدم بردارد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمود حجتی، امروز(۱۹ آبان)، در حاشیه بازدید از کارخانه تروند زعفران قاین در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: صنعتی شدن کشت، برداشت و فرآوری زعفران از اهداف ما است که این شرکت به درستی توانسته در این مسیر موفق عمل کند.

وی با بیان اینکه نزدیک به دو هزار کشاورز را به صورت قراردادی تحت پوشش شرکت هستند، افزود: تجهیزات مورد نیاز در اختیار کشاورزان قراردادی قرار می‌‌گیرد.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: این شرکت با خریداری گل‌های زعفران و تجهیزاتی که ایجاد کرده توانسته با بسته بندی نهایی و برندسازی مطلوب از کشور بلژیک نیز سفارش بگیرد.

حجتی گفت: در حوزه برندسازی زعفران ایرانی در دنیا مشکلاتی داشته‌ایم اما اکنون محصول ایرانی با برند ایرانی توانسته اشتغال زایی کند.

وی افزود: با توجه به تجهیزات آزمایشگاه کنسانتره و امکانات این کارخانه امیدواریم بتوانیم در صنعت داروسازی زعفران قدم برداریم.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کارآفرینی در قدم‌های اول سخت است، خاطرنشان کرد: در ادامه مسیر، با پشتیبانی دولت و مسئولان و با اعطای منابع به کشاورزان خرد، می ‌توان کارآفرین و کشاورز را حمایت کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: