• شنبه ۱۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-10514-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

فرمانده نهاجا:

تحریم‌های دشمن تاثیری بر توانمندی‌های نیروهای نظامی نداشته است

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تحریم‌های اخیر دشمن هیچ تاثیری بر توانمندی‌های نیروهای نظامی خصوصا نیروی هوایی نداشته است .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، امیر سرتیپ عزیر نصیرزاده، امروز 19 آبان در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: فعالیت نیروی هوایی در شرق کشور افزایش داشته است.

وی گفت: نیروهای هوایی به دلیل تحرکات زیاد باید در پایگاه‌های مستقر مناطق وسیعی را پوشش دهند .

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، پشتیبانی از نیروهای زمینی و تامین امنیت در کشور یکی از اولویت‌های نیروهای هوایی دانست و افزود: نیروهای مسلح وظیفه تامین امنیت مردم را بر عهده دارند و نیروی هوایی نیز یکی از نیروهای پشتیبان است که با امام راحل بیعت کردند .

نصیرزاده تصریح کرد: نیروی هوایی در شش ماه نخست جنگ موفق شد به تنهایی در برابر تهاجم دشمن ایستادگی کند و خنثی کردن تمام تهدیدات دشمنان یکی از دستاوردهای نیروی هوایی در جنگ تحمیلی بود .

وی ادامه داد: نیروی هوایی مانند سایر نیروهای مسلح کشور در تمام صحنه‌ها و رویدادها حضور فعالی دارد و خدمت خالصانه به مردم را وظیفه اصلی نیروهای نظامی می‌دانیم و در هر جایی که مستقر باشیم نیز هدفی جز خدمت به مردم نداریم .

فرمانده نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان کرد: نیروی هوایی در طول چهل سال انقلاب اسلامی همواره در تحریم قرار داشته و هیچ چشمی به بیگانگان ندارد .

نصیرزاده با بیان اینکه تحریم‌های دشمنان برای ما برکت داشته چرا که سبب شده به توانمندی‌های بسیاری دست یابیم، یادآور شد: یک فروند هواپیما به نام کوثر به پرواز درآمده و به ناوگان هوایی پیوسته است .

وی خاطرنشان کرد: نیروی هوایی حوزه‌های کاری بسیاری وسیعی دارد و براساس تهدیدات دشمنان نیز آمایش سرزمینی شکل گرفته است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: