• سه شنبه ۲۹ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-3886-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری استارت آپ ویکند در فردوس

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان فردوس گفت: استارت آپ ویکند فردوس از 30 آبان تا 2 آذر ماه امسال به مدت 3 روز در مجتمع فرهنگی هنری فردوس برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، امیر عبدالهی، امروز ۲۹ آبان، در جمع خبرنگاران تصریح کرد: موضوع استارت آپ ویکندی که قرار است در فردوس برگزار شود عمومی و آزاد است و 110 نفر با ایده‌های مختلف در این رویداد ثبت نام کرده.اند.

وی با بیان اینکه حدود 20 نفر از این ثبت نام کنندگان از استان‌های تهران، البرز و خراسان رضوی به فردوس خواهند آمد، اظهار کرد: بقیه این افراد نیز از دانشجویان استان هستند.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان فردوس بیان کرد: 9 منتور در این استارت آپ ویکند به آموزش و مشاوره ایده دهندگان خواهند پرداخت که از استان‌های خراسان جنوبی، تهران و خراسان رضوی هستند و 5 داور نیز حضور خواهند داشت.

عبدالهی خاطر نشان کرد: در روز اول ایده.ها مطرح و ایده‌های برتر انتخاب و تیم‌ها بسته می‌شوند و در روز دوم و سوم 4 کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد و در پایان روز سوم نیز ایده‌های انتخابی به ارائه کامل ایده‌های خود می‌پردازند و تیم‌های اول تا سوم انتخاب می‌شوند.

وی یادآور شد: سه نفر برتر رویداد علاوه بر دریافت جایزه می.توانند در مرکز رشد واحدهای فناور فردوس نیز ثبت نام کنند تا از خدمات آن‌ها بهره مند شوند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: