• چهارشنبه ۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-487-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی؛

نمایشگاه " به رنگ زندگی" در بیرجند افتتاح شد

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از افتتاح نمایشگاه آثار  هنری  دانشجویان با عنوان" به رنگ زندگی" در فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی خبر داد.

حمید مرادی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: نمایشگاه " به رنگ زندگی" با ارائه حدود 80 اثر هنری، تجسمی و نقاشی از هنرمندان دانشجوی دانشگاه ‌های بیرجند افتتاح شد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را شناسایی هنرمندان جوان و معرفی آن‌ها به جامعه هنری عنوان کرد و افزود: انگيزه بخشي به دانشجويان براي توسعه دانش و مهارت حرفه‌اي آنان و معرفي قابليت‌هاي حرفه‌اي دانشجويان براي ارتباط با علاقمندان اين حوزه در خارج از دانشگاه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: معرفي ظرفيت‌هاي دانشگاه براي تعامل با جامعه و انجام مسئوليت‌هاي اجتماعي دانشگاهي و در مجموع هدف نهايي ايجاد پل ارتباطي بين دانشگاه و جامعه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مرادی اظهار کرد: ممکن است این هنرمندان جوان به ‌دلیل ناشناس بودن نتوانند آثار خود را در گالری‌ها برای نمایش به مخاطبان عرضه کنند بنابراین برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها به معرفی هر چه بهتر این هنرمندان کمک بسزایی می ‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه تا 10 آذرماه جاری در فرهنگسرای ابن حسام جهاددانشگاهی استان به روی علاقمندان باز است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: