• شنبه ۱۰ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-787-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

طی شش ماهه نخست امسال صورت گرفت؛

فروش 130 میلیون تومانی صنایع دستی خوسف

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف گفت: میزان فروش صنایع دستی شهرستان خوسف در شش ماهه نخست امسال بیش از 130 میلیون تومان بوده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی صالحی، امروز 10 آذر در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی و هنرهای سنتی در بیرجند فرصت مغتنمی برای ارائه ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مناطق مختلف است.

وی از برپایی چهار غرفه ویژه شهرستان خوسف در نمایشگاه ملی صنایع دستی استان خبر داد و گفت: این غرفه‌ها برای به نمایش گذاشتن رشته‌هایی مانند سنگ‌های قیمتی، حوله بافی، پنبه مله، سفال، جاجیم، گلیم و لباس‌های محلی شهرستان خوسف برپا شده است.

رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوسف افزود: این گونه نمایشگاه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و بازاریابی و معرفی محصولات از مهم‌ترین نتایج برگزاری این نمایشگاه‌ها است.

صالحی با بیان اینکه حضور هنرمندان در نمایشگاه سبب می‌شود فروش محصولات آنان به خوبی انجام شود، تصریح کرد: میزان فروش صنایع دستی شهرستان خوسف در شش ماهه نخست امسال بیش از 130 میلیون تومان بوده است.

وی یادآور شد: سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در شهرستان خوسف یکی از ظرفیت‌های ارزشمندی است که وجود دارد و بیشترین فروش امسال این شهرستان در بحث سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی بوده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: