• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-7614-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

جهاد با دشمن، تنها راه نجات جامعه است

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد گفت: تنها راه نجات جامعه، جهاد با دشمن و مقابله با کسانی است که در مقابل ارزش‌های اسلامی می‌ایستند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سردار علی مولوی حقیقی، امروز ۱۴ آذر، در اجلاسیه شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد اظهار کرد: فضیلت زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از خود شهادت نیست.

وی با بیان اینکه همکاران با شور و شوق کار یادواره‌ شهدا را آغاز کردند، تصریح کرد: روحانیت، اندیشه‌های ناب اسلام و مطیع ولی فقیه هستند و نقش بسزایی در پیروزی دوران دفاع مقدس داشتند.

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد افزود: یادواره شهدا را به صورت مردمی شکل دادیم و مردم این یادواره‌ها را مدیریت می‌کنند و این پنجمین همایشی است که مؤسسه علمی، فرهنگی و آموزشی کار جهادی انجام می‌دهد و این جای قدردانی دارد.

سردار مولوی با بیان اینکه همه ما خود را مدیون خون شهدا می‌دانیم، اظهار کرد: به طور قطعی که راه شهدا، راه درستی است و به این ایمان داریم که خون شهدا هدر نمی‌رود.

وی ادامه داد: تنها راه نجات جامعه، جهاد با دشمن و مقابله با کسانی است که در مقابل ارزش‌های اسلامی می‌ایستند لذا باید وظیفه خود را به درستی ادا کنیم و بعد از این یادواره به جامعه پیامی داشته باشیم.

دبیر یادواره شهدای خراسان جنوبی مقیم مشهد یادآور شد:  باید بتوانیم در مسیر سیاست‌های کلی رهبری و راه و وصیت شهدا قدم برداریم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: