• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-8214-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تاکید بر حفظ روحیه مقاومت

دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن گفت: باید روحیه استقامت و مقاومت را که از امام خمینی(ره) یاد گرفتیم حفظ و مراقبت کنیم و این ارث بزرگی است که امام راحل آن را برای ما به یادگار گذاشت.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، فضل الشرفی، دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن، در اجلاسیه شهدای هنرمند خراسان جنوبی اظهار کرد: کسانی که پا در عرصه هنر گذاشتند دارای پاداش بالایی هستند.

وی افزود: جنگی که در مقابل استکبار جهانی می‌کنیم پیامی قوی برای مردم دارد و تاثیر این پیام از هزاران سخنرانی بهتر است.

️️دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن با بیان اینکه شهادت یک موهبت الهی است، افزود: مقاومت، جهاد و شهادت تنها در هنر محدود نمی‌شود بلکه معنای هنر معنایی وسیع‌تر از آن چیزی است که می‌دانیم از این رو هنر یعنی اینکه در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کنیم و آن‌ها را به خاک ذلت بکشانیم.

️الشرفی تصریح کرد: باید روحیه استقامت و مقاومت را که از امام خمینی(ره) یاد گرفتیم حفظ و مراقبت کنیم و این ارث بزرگی است که امام راحل آن را برای ما به یادگار گذاشت.

وی افزود: اتفاقات امروز در یمن دو بعد انسانی و مقاومت دارد که بزرگترین فجایع تاریخ بوده و تاکنون هیچ سابقه‌ای در تاریخ نداشته است.

️دبیرکل سازمان بین‌المللی توسعه موطن خاطرنشان کرد: استکبار جهانی کشور یمن را تبدیل به بزرگترین زندان کرده است و انواع و اقسام ظلم و ستم را انجام می‌دهند و زنان و مردان را قتل عام می‌کنند.

️الشرفی یادآور شد: مردم یمن به هیچ عنوان مقاومت خود را ترک نمی‌کنند و تا آخرین لحظه ایستاده‌اند و از دین و اسلام خود دفاع می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: