• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9014-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مراقب محصولات کشاورزی خود باشید

فرمانده انتظامی بشرویه در خصوص سرقت از کشاورزان این شهرستان هشدار داد و گفت: با توجه به این که سارقان محصولات کشاورزی عمدتا غیر بومی هستند به کشاروزان توصیه می‌شود محصول خود را جمع آوری و به انبار منتقل کنند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ فاضل مریمی اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن فصل برداشت پنبه و احتکار این محصول در زمین‌های کشاورزی احتمال سرقت محصول توسط سارقان وجود دارد .

 وی افزود: با توجه به این که سارقان محصولات کشاورزی عمدتا غیر بومی هستند به کشاروزان توصیه می‌شود محصول خود را جمع آوری و به انبار منتقل کنند.

فرمانده انتظامی بشرویه ادامه داد: با توجه به فصل برداشت زعفران نیز توصیه می ‌شود تا جای ممکن محصول برداشت شده در جای ایمن با نصب تجهیزات پیشگیری از سرقت نگهداری شود تا زمینه برای سرقت توسط سارقان به راحتی فراهم نشود.

مریمی با توصیه به کسبه و بازاریان این شهرستان، یادآور شد: لازم است کسبه و بازاریان از خرید محصولات کشاورزی از افراد غیر بومی و ناشناس خودداری کنند و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: