• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-1687-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

دوازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی برپا می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: دوازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی از  ۱۹ الی ۲۴ آذرماه در خراسان جنوبی گشایش می‌یابد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ناصر نبی‌زاده، امروز 17 آذر، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در دوازدهمین نمایشگاه کتاب خراسان جنوبی، کتاب "سیمای شیدایی" که شرح خاطرات و دلنوشته شهید محمد شهاب است، رونمایی خواهد شد.

وی ادامه داد: به عنوان یکی از برنامه‌های جنبی کنگره دو هزار شهید خراسان جنوبی، غرفه‌ای با نام ایثار و شهادت در این نمایشگاه دایر خواهد بود و در این غرفه نشست‌هایی با نویسندگان کتاب‌های کنگره خواهیم داشت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی با اشاره به حضور غرفه کودک در این نمایشگاه و برگزاری نشست‌های تخصصی و شعرخوانی، افزود: غرفه جنبی نمایشگاه شامل؛ سه شب فرهنگی شهرستان طبس در ۱۹ آذر، شهرستان فردوس در  ۲۰ آذر و شب فرهنگی قاین در 22 آذر خواهد بود.

نبی‌زاده با بیان اینکه در این شب‌ها برنامه‌های فرهنگی با معرفی و ویژگی فرهنگی شهرستان‌ها اجرا خواهد شد، تصریح کرد: ١١٦ غرفه در این نمایشگاه دایر خواهد بود.

وی گفت: در این نمایشگاه کتبی با موضوعات مختلف از قبیل پزشکی، حقوقی، دانشگاهی، کشاورزی، عمومی و مذهبی، کمک آموزشی و کودک و نوجوان و هنر و غیره عرضه خواهد شد.

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: فروش کتاب در این نمایشگاه با ۳۰ درصد تخفیف صورت می‌گیرد که ۲۰ درصد با خرید بن کتاب و ۱۰ درصد هم تخفیف ناشرین خواهد بود.

نبی زاده یادآور شد: این نمایشگاه در سالن نمایشگاه‌های بین المللی استان واقع در خیابان غفاری بیرجند از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۲۱:۳۰ آماده بازدید علاقه مندان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: