• شنبه ۱۷ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-9114-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

احیای هویت خانواده و زن از افتخارات انقلاب اسلامی است

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور گفت: زیبایی خانواده و توجه به فرزند جزو افتخارات ما است و این افتخار در حالی است که اکنون در دنیا خانواده از دست رفته است به ویژه در فرهنگ غربی که زن و خانواده هویت و جایگاهی ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مینو اصلانی، امروز ۱۷ آذر، در اجلاسیه شهدای زن خراسان جنوبی اظهار کرد: این انقلاب انسان ساز به شرطی در این همایش‌های عظیم جواب می‌دهد که در این مسیر با بصیرت و آگاهی بمانیم و روز به روز بر تعدادمان افزوده شود چراکه اگر این گفتمان را تقویت و الزامات آن را فراهم کنیم در این پیچ تاریخی، دنیا گفتمان انقلاب اسلامی را انتخاب خواهد کرد.

وی با بیان اینکه دنیا از همه فرهنگ‌های منحط خسته شده است، افزود: امروز زن محتاج و مستضعف فکری و فرهنگی در قلب دنیای غرب محتاج نگاه کریمانه ما است تا ببیند چقدر در این مسیر می‌مانیم تا از ما الگو بگیرد.

دبیر ملی اجلاسیه های شهدای بانوان کشور ادامه داد: ایستادگی و مقاومت، زنان غربی را به تحول وا می‌دارد و اکنون که دنیا در یک پیچ تاریخی قرار دارد کسانی می‌توانند از آن عبور کنند که پیرو ولایت و ارزش‌های انقلاب اسلامی باشند و از این طریق دنیا را یاری رسانند.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه اندیشه‌های بلند مقام معظم رهبری چراغ راه زنان در عالم شده است، تصریح کرد: هدف دستگاه استکباری دوران سیدالشهدا تنها بحث کسب قدرت و خلافت نبود بلکه حرکت‌های بسیار عمیقی برای قطع ارتباط بندگان خدا تداعی کرده بود.

اصلانی گفت: استکبار به دنبال قطع ارتباط بین انسان و خدا، زمین و آسمان بود، اینکه انسان‌ها و بندگان خدا را در راستای تبعیت از خود تربیت کنند و انسان به به جای عبودیت به بندگی انسان در بیاورند.

وی افزود: در گذشته و حال حاضر در دنیای غرب از زن به عنوان یک کالا استفاده می‌شد که ظاهر آن قرار بود در کشور ما نیز شکل بگیرد اما انقلاب اسلامی این مسیر را به طور کامل تغییر داد.

رئیس سازمان بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینکه زیبایی خانواده و توجه به فرزند جزو افتخارات ما است، اظهار کرد: این افتخار در حالی است که اکنون در دنیا خانواده از دست رفته است به ویژه در فرهنگ غربی که زن و خانواده هویت و جایگاهی ندارد.

وی یادآور شد: امروز شاهد رشد و شکوفایی میلیون‌ها زن مسلمان در عرصه زندگی، تربیت فرزند و ایجاد آرامش در خانواده هستیم و براساس آمار سازمان‌های بین المللی، ایران دارای مستحکم ترین خانواده‌ها است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: