• پنجشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9710-487-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

تکمیل سالن علامه فرزان بیرجند نیازمند ۵ میلیارد تومان اعتبار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: سالن علامه فرزان سال گذشته در آتش سوزی سوخت و برای تکمیل و احداث دوباره آن نیاز به ۵ میلیارد تومان اعتبار است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ناصر نبی‌زاده، امروز ۶ دی، در بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه از پروژه‌های فرهنگ و ارشاد خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در حال حاضر پروژه علامه فرزان ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، تصریح کرد: در صورت اختصاص اعتبار، این پروژه تا دهه فجر سال آینده تکمیل می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به خانه فرهنگ بیرجند اشاره کرد و افزود: این مجموعه نیز در چهار طبقه احداث می‌شود که تاکنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

نبی‌زاده با بیان اینکه تکمیل این پروژه فرهنگی برای شهر بیرجند، ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد، اظهار کرد: برای تکمیل و احداث دوباره سالن علامه فرزان بیرجند نیاز به ۵ میلیارد تومان اعتبار است.

محمدرضا رضایی، مدیرکل کتابخانه‌های خراسان جنوبی نیز در بازدید معاون سازمان برنامه و بودجه از پروژه توسعه کتابخانه قدیمی استاد سعید شهر بیرجند اظهار کرد: تجهیز کتابخانه استاد سعیدی نیاز به ۳۰۰ میلیون تومان و تکمیل و توسعه آن نیر نیاز به ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار دارد.

وی گفت: برای ساخت کتابخانه مرکزی بیرجند در سال‌های گذشته برای خرید زمین تلاش بسیاری شد و زمین آن نیز خریداری شده است‌.

مدیرکل کتابخانه‌های خراسان‌جنوبی یادآور شد: کتابخانه مرکزی بیرجند ۱۱ هزار متر زمین و ۱۰ هزار متر مربع زیر بنا دارد و ساخت آن نیازمند ۳ میلیارد تومان اعتبار است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: