• یکشنبه ۱۶ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9710-584-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

طی امسال صورت می‌گیرد؛

روشن شدن مشعل گاز در 200 روستای خراسان جنوبی

مديرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: امسال 200 روستا ، 4 شهر و 350 واحد صنعتي تحت پوشش گاز طبيعي قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید محمود هاشمی در بازدید از طرح‌های گازررسانی روستایی استان از گازرسانی به ۹۰ روستای خراسان جنوبی در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: گازرسانی به شهر دیهوک به عنوان تنها شهر فاقد گاز استان نیز امسال به بهره‌برداري خواهد رسيد.

وی اظهار کرد: شرکت گاز خراسان جنوبی تاکنون اقدامات قابل قبولي را در بخش گازرسانی به شهرها و روستاهای خراسان جنوبی انجام داده است.

هاشمی افزود: در این راستا تلاش ما بر این است تا در دهه فجر امسال امکان افتتاح عمليات گازرسانی به ۹۰ روستای خراسان جنوبی را فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اعتبار هزینه شده برای گازررسانی به این ۹۰ روستا و شهر دیهوک را ۶۰ میلیارد تومان عنوان کرد و تصریح کرد: در این راستا ۸ هزار خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

وی به آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۵۵ روستای خراسان جنوبی اشاره و تصریح کرد: در بحث کلنگ‌زنی پروژه‌های روستایی نیز عملیات گازرسانی به ۵۵ روستا در دستور کار شركت گاز استان قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی اعتبار مورد نیاز برای پروژه‌های قابل کلنگ‌زنی در دهه فجر امسال را  ۵۶ میلیارد تومان عنوان کرد و یادآور شد: در این راستا پتانسیل گازرسانی به 5600 خانوار را ایجاد خواهیم کرد.

هاشمی از گازرسانی به چند روستای دیگر در خراسان جنوبی خبر داد و اظهار کرد: همچنین در اسفند ماه امسال نیز ۱۰ روستای دیگر در خراسان جنوبی به شبكه گاز طبيعي متصل خواهند شد.

مديرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی یادآورشد: امسال 200 روستا، 4 شهر و 350 واحد صنعتي تحت پوشش گاز طبيعي قرار خواهد گرفت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: