• شنبه ۲۲ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-12214-5
  • خبرنگار : 208
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خراسان‌جنوبی:

دستاوردهای انقلاب به صورت ملموس برای مردم بیان شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه باید این دستاوردها را به صورت ملموس در معرض نمایش عموم قرار دهیم، گفت: همچنین باید بخشی از نمایشگاه نیز در کنار توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص پیدا کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سید مجتبی علوی مقدم، امروز 22 دی، در کارگروه عمران و امور نمایشگاه‌های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار کرد: باید تمام دستگاه‌های اجرایی استان فعل خواستن را برای معرفی توانمندی‌های نظام اسلامی در چهل سال گذشته صرف کنند.

وی گفت: دشمنان در طول 40 سال از انقلاب اسلامی به دنبال براندازی نظام اسلامی بودند و می‌خواستند ملت ایران 40 سالگی انقلاب را نبینند اما تمام نقشه‌های آن‌ها خنثی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی افزود: برای برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی از توان و پتانسیل تمام دستگاه‌های اجرایی استان استفاده کرد.

علوی مقدم با اشاره به نمایشگاه دستاوردها و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان، تصریح کرد: در این نمایشگاه باید برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دیده شود تا نگاه مخاطبان را تغییر دهد.

وی با بیان اینکه باید این دستاوردها را به صورت ملموس در معرض نمایش عموم قرار دهیم، ادامه داد: همچنین باید بخشی از نمایشگاه نیز در کنار توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به دوران دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت اختصاص پیدا کند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه نقش دفاع مقدس در انقلاب اسلامی مهم بوده است، خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه، انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و تلاش و جدیت دولتمردان به نسل جدید است.

علوی مقدم با بیان اینکه نباید مفاهیم ارزشی دفاع مقدس را نادیده بگیریم، اظهار کرد: چند غرفه در این نمایشگاه باید برای معرفی کلیات انتقال فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه باید با حداقل امکانات به مردم خدمت کرد، افزود: باید به شبهات و سوالات مردم پاسخ داده شود و این پاسخ‌ها باید همراه با عمل باشد.

همچنین در پایان این کارگروه مصوب شد که نمایشگاه دستاوردها و بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان از 10 تا 15 بهمن ماه به صورت صبح و بعدازظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان در ابتدای جاده علی آباد لوله برگزار شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: