• دوشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9710-12914-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

توقیف كاميون حامل 1500 قطعه مرغ زنده فاقد مجوز در قاین

فرمانده انتظامي شهرستان قاین از توقيف يك دستگاه كاميون حامل 1500 قطعه مرغ زنده غیرمجاز و فاقد مجوز بهداشتي به ارزش 375   ميليون ريال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ محمود زال بیکی گفت: مأموران انتظامي بخش سده شهرستان قاین هنگام گشت زني و کنترل محورهاي مواصلاتي به يک دستگاه کاميون بنز مشکوک شدند و خودرو رابرای بازرسی متوقف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان قاین افزود: مأموران در بازرسي از خودرو 1500 قطعه مرغ زنده غيرمجاز که بدون مجوز بهداشتي حمل مي‌شد کشف کردند که کارشناسان ارزش بار قاچاق کشف شده را بالغ بر 375 میلیون ریال برآورد کردند.

زال بیکی تصریح کرد: راننده خودرو برای چشم پوشي از تخلف و رهايي از قانون، مبلغ 800 هزار ريال وجه نقد به عنوان رشوه به مأموران پيشنهاد کرد که با امتناع مأمور وظيفه شناس، این تخلف متهم نیز به مقام قضائی گزارش شد.

وی ادامه داد: مرغ‌هاي مکشوفه تحويل اداره دامپزشکي شهرستان قاین و راننده خودرو نیز پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان قاین به تشديد فعاليت‌هاي پليس در امر مبارزه با قاچاق کالا اشاره کرد و یادآور شد: با برنامه‌ريزي دقيق و کنترل محورهای مواصلاتی از ورود کالاي قاچاق به شهرستان جلوگيري و با متخلفان برخورد قانوني خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: