• پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9711-1087-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان جنوبی:

بسته فرهنگي صنعت گردشگري خراسان جنوبی تدوين شود

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بايد بسته فرهنگي صنعت گردشگري استان تدوين شود، گفت: بحث توجه به چارچوب‌ها، ارزش‌ها و ملاحظات در استان بسيار مهم است و بايد در اين راستا بسته فرهنگي تدوين و اجرايي شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، در بازدید از غرفه‌هاي استان خراسان جنوبي در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران اظهار کرد: حضور خراسان جنوبي در دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و صنايع وابسته تهران در راستاي معرفي پتانسيل‌ها و ظرفيت‌هاي استان در حوزه گردشگري مطلوب و مناسب است.

وی تصريح کرد: با توجه به آثار تاريخي که در استان وجود دارد به طور حتم گردشگري و صنايع دستي يكي از اهداف مهم توسعه در استان خراسان جنوبي خواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر ضرورت معرفی جاذبه‌هاي گردشگري و آثار و ابنيه تاريخي استان در سطوح بالاتري در فضاهاي مجازي، خاطرنشان کرد: بايد در حد مقدورات از فضاي مجازي استفاده بهينه‌ای براي توسعه گردشگري و جذب گردشگري صورت گيرد.

معتمدیان، اقدامات انجام شده در خصوص گردشگری و صنایع دستي استان را مناسب ارزيابي کرد و ادامه داد: بايد براي جذب بودجه‌هاي استاني و ملي در حوزه ميراث فرهنگي و گردشگري تلاش بيشتري صورت گيرد.

وی اظهار کرد: توسعه گردشگری استان نیازمند زيرساخت‌هاي لازم، معرفي جاذبه‌ها و ارائه آموزش‌هاي لازم به متوليان امر است که بايد در اين زمينه‌ها نيز اقدامات و برنامه‌ريزي‌هاي لازم صورت گيرد.


استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه بايد بسته فرهنگي صنعت گردشگري استان تدوين شود، افزود: بحث توجه به چارچوب‌ها، ارزش‌ها و ملاحظات در استان بسيار مهم است و بايد در اين راستا بسته فرهنگي تدوين و اجرايي شود.


معتمدیان یادآور شد: خراسان جنوبي داراي ظرفيت‌هاي بي نظيري در حوزه‌هاي گردشگري و صنايع دستي است که بايد اين ظرفيت‌ها بيش از پيش در ابعاد داخلي و بين‌المللي معرفي شوند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: