• پنجشنبه ۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-286-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

مطالبه امام جمعه آرین شهر از خیران؛

آرین شهر نیازمند ساخت فضاهای جدید آموزشی است

امام جمعه آرین شهر با بیان اینکه آرین شهر نیاز زیادی به فضای آموزشی جدید دارد، گفت: دو مقطع متوسطه دخترانه آرین شهر در یک فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند و نیازمند کمک خیرین برای ساخت یک مدرسه جدید برای یکی از این مقاطع هستیم.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت الاسلام محمدحسن فرح بخش، امروز ۸ فروردین، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مدرسه سازی بسیار کار خوب و پسندیده‌ای است و این خیران در جامعه اقدامات خوبی را انجام می‌دهند.

امام جمعه آرین شهر گفت: حدود ۴ سال است که در آرین شهر ساکن هستم اما متاسفانه تاکنون خیرین ورودی به آرین شهر نداشته‌اند در حالی که این شهر نیازمند حضور فعال خیرین مدرسه ساز است تا کمکی به بحث آموزش این شهر داشته باشند.

وی با بیان اینکه آرین شهر نیاز شدیدی به فضای آموزشی جدید دارد، افزود: دو مقطع متوسطه دخترانه آرین شهر در یک فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند و نیازمند کمک خیرین برای ساخت یک مدرسه دیگر برای یکی از این مقاطع در آرین شهر هستیم.

فرح بخش اظهار کرد: این مقاطع در خصوص فضای آموزشی مشکل جدی دارند و نمازخانه این فضای آموزشی به خوابگاه شبانه روزی تبدیل شده است و در این نمازخانه نیز مشکلات جدی از جمله عدم وسایل گرمایشی و امکانات رفاهی وجود دارد که نیازمند توجه مسئولان مربوطه است.

امام جمعه آرین شهر با تاکید بر اینکه اگر خیرین به این مشکل بزرگ دانش‌آموزان این شهر ورود کنند، گام بسیار بزرگی برای خدمت به تعلیم و تربیت این شهر برداشته‌اند، تصریح کرد: پیگیری‌های بسیاری از مسئولان آموزش و پرورش داشته‌ایم اما تاکنون هیچ نتیجه‌ای ندیده‌ایم و امیدواریم این مشکل به همت خیران برطرف شود.

فرح بخش با بیان اینکه بحث تکثیر علم از نظر اسلام بسیار اهمیت دارد، یادآور شد: در اسلام آمده است که همه مردم از زن و مرد باید علم بیاموزند و هر کس که در این زمینه قدم بردارد و به اندازه توان خودش فعالیت کند، قطعا کار او بدون پاداش نخواهد بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: