• دوشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-486-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت سیاسی استانداری خراسان جنوبی:

اعتبار دولتی برای ساخت و تامین فضاهای آموزشی کافی نیست

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی گفت: اعتبار دولتی  برای ساخت و تامین فضاهای آموزشی کافی نیست و بیشتر تلاش می‌شود بحث مشارکت مردمی در جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز دنبال شود که حضور خیران و مردم در این جشنواره‌ها بسیار مفید است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدرضا حسنی مقدم، امروز 19 فروردین، در جمع خبرنگاران، در خصوص جذب خیران برای مدرسه‌سازی در استان، اظهار کرد: اینکه بتوان از توان خیران در وضعیت بد اقتصادی کشور بهره برد، موضوع مهمی است که با اطلاع‌رسانی گسترده قابل حل است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه خراسان جنوبی نیاز به احداث بیش از 350 کلاس درس دارد، افزود: ساخت این تعداد کلاس درس قطعا در آموزش و تعلیم و تربیت کشور اثرگذار خواهد بود.

حسنی مقدم گفت: در امر تعلیم و تربیت، بحث مشارکت همه آحاد مردم مهم و اثرگذار است و کار خیران در همه امور کشور بخصوص مدرسه‌سازی جدی‌تر است که باید برای آن برنامه و کار فرهنگی انجام شود.

وی بیان کرد: اعتبار دولتی  برای ساخت و تامین فضاهای آموزشی کافی نیست و بیشتر تلاش می‌شود بحث مشارکت مردمی در جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز دنبال شود که حضور خیران و مردم در این جشنواره‌ها بسیار مفید است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی هدف از برگزاری جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز را مشارکت عمومی و عزم عمومی در خصوص ایجاد مراکز تعلیم و تعلم عنوان و تصریح کرد: جشنواره خیرین مدرسه‌ساز خراسان جنوبی، سوم اردیبهشت ماه جاری برای تشویق و ترغیب خیران غیرساکن  استان در شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

حسنی مقدم با بیان اینکه جشنواره‌های خیرین مدرسه‌ساز در راستای جلب و جذب سرمایه گذاران و خیران دنبال می‌شود، یادآور شد: باتوجه به به نقش  اساسی و تاثیرگذار رسانه‌ها و جراید برای اشاعه فرهنگ کار خیر در سطح جامعه، با اطلاع‌رسانی رسانه ملی و سایت‌های خبری، خیران و توده‌های مردم به سمت و سوی کار خیر و مدرسه‌سازی سوق داده می‌شوند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: