• سه شنبه ۲۰ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 981-16114-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان‌جنوبی:

مراسم گرامیداشت شکست آمریکا در صحرای طبس با برنامه‌ریزی وسیع‌تر برگزار شود

استاندار خراسان جنوبی پیشنهاد داد باتوجه به اقدام احمقانه آمریکا در خصوص سپاه، برای نخستین بار واقعه پنجم اردیبهشت و شکست حمله نظامی آمریکا به ایران در صحرای طبس امسال در قالب یک هفته برگزار و موضوع‌های متنوع تر با برنامه‌ریزی وسیع‌تر در این مراسم گنجانده شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، امروز ۲۰ فروردین، در نشست شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان جنوبی اظهار کرد: جلسات این شورا باید به صورت مستمر برگزار شده و کمیته‌های هفت گانه ذیل این شورا نیز به صورت کارشناسی شده و مرتب برای حصول نتایج مفید برگزار شود.

وی افزود: امسال با توجه به اقدام احمقانه آمریکایی‌ها در خصوص سپاه، باید مراسم گرامیداشت شکست امریکا در صحرای طبس با برنامه ریزی بیشتری انجام شود.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه این حادثه یک موضوع ملی است و باید امسال این موضوع برجسته شود، تصریح کرد: لازم است کمیته‌ای از کمیته‌های هفت گانه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیشنهاداتی در این خصوص ارائه کند.

معتمدیان پیشنهاد داد برای نخستین بار این مراسم امسال در قالب یک هفته برگزار و موضوع‌های متنوع تر در این مراسم گنجانده شود و افزود: صدا و سیمای استان نیز لازم است امسال پوشش این مراسم را علاوه بر پوشش داخلی، پوشش بین‌المللی دهد و از شبکه‌های پرس تی وی و العالم دعوت کند.

وی با تاکید بر پوشش وسیع تلویزیونی و رسانه‌ای این مراسم، خاطرنشان کرد: در سفر دکتر نوبخت به استان برای تکمیل یادمان‌های شهدا پیشنهاد دادیم مبلغ ۳۰ میلیارد تومان در برنامه‌ای دو ساله تصویب شود که لازم است پیگیری شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: