• پنجشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 981-986-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس:

خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند و می‌توان گفت فعالیت‌های چشمگیر خیران در ایران در سطح دنیا نظیر ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، فرهاد فلاحتی، امروز 22 فروردین، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تاکنون هرجایی که خیرین وارد مجموعه‌ای شده و نقش مشارکتی را بر عهده گرفته‌اند، در آن مرحله موفقیت‌های خوبی حاصل شده است.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی افزود: از ابتدای انقلاب تاکنون خیران در خصوص مدرسه‌سازی، درمان و پزشکی و یا کمیته امداد و بهزیستی قدم‌های ماندگاری را برداشته‌اند که سبب رونق در بخش‌های متعدد شده است.

فلاحتی گفت: خیران پشتوانه‌های مادی و معنوی دولت و مردم هستند و فعالیت چشمگیر آنها در ایران در سطح دنیا بی نظیر است و فضاهای بهتری برای جذب و تکریم خیران باید فراهم شود که با اطلاع رسانی می‌توان به این مهم دست یافت.

وی بیان کرد: در بسیاری از حوز‌ه‌ها، خیران تاکنون نقش موثر و محوری داشته و خیران در حوزه تعالی مباحث مربوط به فرهنگ و اقتدار علمی بسیار مفید و راهگشا بوده‌اند.

نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نیاز استان در خصوص مدرسه‌سازی و مدرسه‌یاری به اولویت‌های هر منطقه و نیازسنجی آن منطقه برمی‌گردد و باید کمک‌های خیران دسته بندی و با اولویت آموزشی هزینه شود.

فلاحتی با بیان اینکه در هر حوزه‌ای که تبلیغات بیشتر شود، خیران نیز به نسبت کمک‌های بیشتری می‌کنند، یادآور شد: در خراسان جنوبی بیشتر در بستر ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در مناطق روستایی کمک خیران موثر است و اگر خیران وارد حوزه‌های اشتغال شوند، باعث رفع محرومیت در برخی نقاط می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: